آمار کرونا آذربایجان غربی ۱۳ دی؛ ۷ فوتی و ۱۸۴ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا در ۱۳ دی‌ماه را تشریح کرد.

جواد آقازاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی ابتلای کرونا در استان آذربایجان غربی در ۲۴ ساعت منتهی به عصر شنبه _۱۳ دی‌ماه_ اظهار کرد: در این مدت زمان نزدیک به ۵۰ بیمار قطعی و مشکوک مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های آذربایجان غربی بستری شدند.

وی با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته، هفت نفر در استان آذربایجان غربی بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده‌اند، افزود: با احتساب این آمار مجموع جان باختگان مبتلایان به کووید ۱۹ در این استان از ابتدا تاکنون به سه هزار و ۳۵۰ نفر رسید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۸۴ بیمار قطعی مبتلا به کرونا در استان آذربایجان غربی شناسایی شده که با احتساب این تعداد، شمار کل مبتلایان استان به ۹۹ هزار و ۲۲۲ نفر رسید.

وی با اشاره به بستری ۴۵۳ بیمار با سندرم حاد تنفسی در بیمارستان‌های آذربایجان غربی افزود: از این تعداد ۲۴۷ مورد به عنوان موارد مشکوک ابتلا به ویروس کرونا شناخته می‌شوند.

آقازاده با بیان اینکه هم اکنون ۱۵۳ بیمار مشکوک و قطعی مبتلا به کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های آذربایجان غربی بستری هستند، تصریح کرد: از این تعداد ۳۱ بیمار با دستگاه تنفسی ونتیلاتور در حال پشت سر گذاشتن روند درمان خود هستند.

کد خبر 465983

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.