خدمات اتوبوسرانی کاشان فردا رایگان است

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کاشان گفت: سرویس‌دهی بخش مسافر در شهر کاشان روز شنبه ۱۳ دی ماه به مناسبت سالروز شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی رایگان است.

به گزارش ایمنا، محمدرضا متشکره اظهار کرد: سرویس‌دهی در تمامی خطوط ناوگان حمل و نقل عمومی شهر کاشان روز شنبه به صورت رایگان انجام می‌شود.

وی ادامه داد: پاسداشت قهرمانان ملی و مکتبی ایران اسلامی وظیفه همگانی است و این اقدام در واقع همراهی با یک حس عمومی در جامعه اسلامی ماست.

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کاشان از تجهیز اتوبوس‌های درون شهری به رک دوچرخه خبر داد و گفت: این اقدام در راستای ترویج فرهنگ دوچرخه سواری و رفاه شهروندان دوچرخه‌سوار و یک گام به سوی تبدیل کاشان به شهر دوچرخه‌هاست.‌

متشکره با بیان اینکه تاکنون نصب رک دوچرخه بر روی یک اتوبوس انجام شده است، افزود: به زودی اتوبوس‌های خطوط پیرامونی شامل شهرک‌ها و مناطقی از جمله راوند، طاهرآباد، فین، حسن‌آباد، ناجی‌آباد و شهرک ۲۲ بهمن نیز مجهز می‌شود تا شهروندان امکان استفاده از دوچرخه‌هایشان را در تمامی مناطق کاشان داشته باشند.

وی با اشاره به لزوم ترویج فرهنگ دوچرخه سواری در رسانه‌های منطقه کاشان گفت: دوچرخه‌سواری علاوه بر فایده‌های فردی و سلامت جسمی شهروندان، نقش مؤثری در کاهش ترافیک، مصرف سوخت، آلودگی هوا و افزایش نشاط در زندگی شهری دارد.

متشکره به ایرنا گفت: سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کاشان هم اکنون ناوگان حمل مسافر کاشان با ۶۰ اتوبوس و ۱۳۰۰ تاکسی به خدمت رسانی به شهروندان ادامه می‌دهد.

کد خبر 465663

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.