فراخوان تولید و نشر محتوا در فضای مجازی با موضوع زندگی سه شهید ترور

مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از برترین تولیدات و انتشار محتوا در فضای مجازی با موضوع ابعاد مختلف زندگی شهید سردار حاج قاسم سلیمانی، شهید ابو مهدی المهندس و شهید محسن فخری زاده تقدیر می‌کند.

به گزارش ایمنا و به نقل از اداره ارتباطات و مشارکت‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، متن فراخوان تولید و نشر محتوا با موضوع شهید سردار حاج قاسم سلیمانی، شهید ابو مهدی المهندس و شهید محسن فخری زاده به شرح زیر است:

فراخوان تولید و نشر محتوا در فضای مجازی ویژه تولیدکنندگان محتوا و بسترهای نشر با موضوع شهید سردار حاج قاسم سلیمانی، شهید ابو مهدی المهندس و شهید محسن فخری زاده

زمان:

از روز شنبه ۱۳ دی ماه مصادف با سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی المهندس تا روز چهارشنبه ۱۷ دی ماه مصادف با چلهمین روز شهادت دکتر محسن فخری زاده

موضوعات:

۱. نقش و جایگاه سردار سلیمانی، ابو مهدی المهندس و محسن فخری زاده در تحقق تمدن نوین اسلامی

۲. نقش و جایگاه سردار سلیمانی، ابو مهدی المهندس و دکتر فخری زاده در آرامش و ثبات جهان اسلام و منطقه‌ی خاورمیانه

۳. معرفی سبک زندگی، حسن خلق و اخلاق کریمانه ی سردار سلیمانی، ابو مهدی المهندس و فخری زاده به مردم سراسر جهان

مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی از برترین محتواهای تولیدی و نیز بسترهای نشری که در انتشار محتواهای مذکور با هشتگ های #سرداران_مقاومت، #مرداخلاق و #مردمیدان، فعالیت موثرتری داشته باشند، تقدیر مادی و معنوی انجام خواهد داد.

توجه به نکات زیر برای شرکت در این فراخوان ضروری است:

۱. علاقه‌مندان برای شرکت در فراخوان می‌توانند از طریق عضویت در گروهی که برای این امر در پیام‌رسان داخلی بله به نشانی https://ble.ir/join/ODc1MzI3Nz تشکیل شده است، تولیدات اختصاصی خود را مستقیم و بدون محدودیت بارگذاری کنند.

۲. علاقه‌مندان برای ارسال محتواهای بازنشری لازم است کیفیت، تکراری نبودن و حرفه‌ای بودن را مدنظر قرار داده و حداکثر روزانه می‌توانند ۵ محتوای بازنشری را در گروه مذکور به اشتراک بگذارند.

۳. ارسال محتواهای تولیدی و بازنشری در گروه، حتماً به همراه یک توضیح شامل موضوع و نام و مشخصات مرجع تولید یا انتشار باشد.

کد خبر 465305

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.