آمار کرونا اردبیل ۷ دی؛ ۵ فوتی و ۳۵ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا در هفتم دی‌ماه را تشریح کرد.

شهرام حبیب‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی ابتلای کرونا در استان اردبیل در ۲۴ ساعت منتهی به صبح امروز _یکشنبه هفتم دی‌ماه_ اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۳۵ بیمار قطعی مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های اردبیل بستری شدند.

وی اضافه کرد: از تعداد کل بیماران جدید شناسایی شده، ۲۲ نفر در شهرستان اردبیل، هشت نفر در شهرستان مشگین شهر، چهار نفر در شهرستان پارس آباد و یک نفر در شهرستان خلخال بوده است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته، پنج نفر در استان اردبیل بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده‌اند، افزود: از تعداد کل فوتی‌های جدید مبتلا به کرونا در استان اردبیل، دو نفر در شهرستان اردبیل، یک نفر در شهرستان گرمی، یک نفر در شهرستان مشگین شهر و یک نفر در شهرستان خلخال بوده است.

وی تصریح کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۵ بیمار قطعی مبتلا به کرونا با بهبودی کامل از بیمارستان‌ها ترخیص شده یا از قرنطینه خانگی خارج شده‌اند.

حبیب زاده با بیان اینکه در وضعیت کنونی ۲۶۳ بیمار مشکوک و دارای علامت کرونا ویروس در بیمارستان‌های استان اردبیل بستری هستند، ادامه داد: از این تعداد ۷۳ بیمار به دلیل وخامت شرایط جسمی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

کد خبر 464639

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.