توضیح شهرداری کرج در رابطه با پرداخت عوارض روزانه رانندگان تاکسی

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج در رابطه با اعتراض رانندگان پایانه شهید سلطانی مبنی بر پرداخت روزانه ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ تومان به این پایانه، گفت: این مبلغ برای کمک هزینه نگهبانی، ابنیه، تأسیسات و امکانات مورد استفاده مصرف می‌شود.

به گزارش ایمنا، محمد یساولی در رابطه با پرداخت عوارض و خدمات روزانه رانندگان پایانه شهید سلطانی، گفت: پایانه‌هایی در سطح شهر وجود دارند که بخشی از رانندگان این پایانه‌ها، تاکسی شهرهای اقماری و شهر تهران هستند که مسافران کرج را جابه‌جا می‌کنند و هیچ گونه عوارضی به شهرداری کرج پرداخت نمی‌کنند.

وی ادامه داد: پایانه شهید سلطانی حدود ۴۰۰ دستگاه تاکسی برون شهری وجود دارد که مسافران کرج را به شهر تهران، ملارد، فردیس و شهرهای اقمار می‌برند و عوارض و خدمات به شهرداری شهرهای خود پرداخت می‌کنند.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج در رابطه با اعتراض رانندگان پایانه شهید سلطانی مبنی بر پرداخت روزانه ۵۰۰ تا یک هزار تومان به این پایانه گفت: این رانندگان بابت هر روز کار خود ۵۰۰ تومان به پایانه می‌پردازند، این مبلغ برای کمک هزینه نگهبانی، ابنیه، تأسیسات و امکانات مورد استفاده مصرف می‌شود.

وی اظهار کرد: اعتباری به ارزش چهار میلیارد تومان برای مابقی این هزینه‌ها در نظر گرفته‌ایم که توسط مجموعه مدیریت شهری تأمین شد.

یساولی افزود: وجود پیمانکار در پایانه‌ها باعث نظم بخشیدن به این جایگاه‌ها می‌شود که در غیر این صورت خودروهای شخصی نیز برای جابه‌جایی مسافران اقدام می‌کنند که باعث هرج و مرج و شده و مشکلاتی را به همراه خواهد داشت.

کد خبر 463241

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.