پیام حسین انتظامی به چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت

رئیس سازمان سینمایی کشور در پیامی به چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت نوشت: فیلم‌های مستند در سایه‌سارِ هنرمندان اندیشمند، درفش ارزش‌های ناب انسانی را در سپهر معرفت‌جویانه‌ سینمای ملی به اهتزاز درآورده است.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی جشنواره سینماحقیقت، متن پیام رئیس سازمان سینمایی به چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت به این شرح است:

«هوالمصور

مستندسازانِ هنرمندِ ایرانِ اسلامی، سال‌ها است، نه تنها علاقه‌مندانِ فهیمِ این عرصه را با خود همراه ساخته‌اند بلکه با تکیه بر پشتوانه‌یِ فکریِ خویش، گام‌های بلندتری را با استحکامِ هرچه تمام‌تر برداشته‌اند.

فیلم‌هایِ وزین و متینِ مستند در سایه‌سارِ هنرمندانِ اندیشمند و صبورِ خود، درفشِ فضائل و ارزش‌هایِ نابِ انسانی را با تمامیِ قاب‌هایِ ماندگارِ خویش، در سپهرِ معرفت‌جویانه‌یِ سینمای ملیِ ایران به اهتزاز درآورده است.

از آنجا که حقیقت‌جوییِ هنرمندانه، از اعماقِ دل‌هایِ صافی دردمند برمی‌آید، لاجرم بر دل‌های مشتاق حقیقت نیز فرود خواهد آمد.
در نهایتِ افتخار و ادب، بر خود فرض می‌دانم قدرشناسِ نجابتِ فیلمسازانِ این حوزه باشم که چهاردهمین دوره این رویداد مهم فرهنگی را در شرایط ویژه زیست کرونایی، برای مخاطبان مشتاق خود، فراهم نمودند.

حسین انتظامی

رئیس سازمان سینمایی»

کد خبر 461511

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.