آمار کرونا کاشان ۲۴ آذر؛ ۳ فوتی و ۲۴ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۲۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۱۸ نفر از آن‌ها اهل کاشان هستند و سه مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی منطقه کاشان رخ داده است.

سید علیرضا مروجی، در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با بیان اینکه تاکنون ۱۱۰ هزار و ۴۶۶ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: هفت هزار و ۷۳۱ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

وی گفت: در روز گذشته در منطقه کاشان ۲۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند، ۲۱ بیمار جدید در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد یک نفر اهل توابع کاشان، یک نفر اهل محلات، یک نفر اهل بادرود و ۱۸ اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان ۸۸ سال و حداقل سن بستری ۳۴ سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: از ۲۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در منطقه کاشان سه نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری شده که از این تعداد همگی اهل آران و بیدگل هستند و حداکثر سن بیماران بستری ۴۳ سال و حداقل سن بستری ۸۴ سال است.

وی ادامه داد: در مجموع فعلاً ۱۵۷ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۱۴۱ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۱۶ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.

مروجی تصریح کرد: ۵۴ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۵۰ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و چهار نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

وی توضیح داد: سه مورد فوتی در بیمارستان‌های شهید بهشتی کاشان و سیدالشهدای آران و بیدگل که سه مرد ۶۰، ۷۸ و ۸۹ ساله بوده‌اند، در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.

مروجی اضافه کرد: با اضافه شدن ۴۹ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش ۱۲ هزار و ۳۶۱ نفر از نظر تست کرونا در منطقه کاشان مثبت شده‌اند.

کد خبر 461487

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.