پیگیر اجرای طرح «کیف پول الکترونیک» هستیم

رئیس سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری کرج با بیان اینکه پیگیر اجرای طرح کیف پول الکترونیک هستیم، گفت: با اجرای این طرح مشکل کمبود پول خرد رانندگان برای همیشه رفع می شود.

به گزارش ایمنا، محمد یساولی با بیان اینکه پیگیری‌ها برای اجرای طرح کیف پول الکترونیک ادامه دارد، اظهار کرد: این طرح در مراحل پایانی اجرا قرار دارد، اما وضعیت قرمز و نارنجی استان در هفته‌های اخیر باعث شده فرایند اداری اجرای آن کند شود.

وی ادامه داد: حتی خطوطی که قرار است این طرح به‌صورت پایلوت در آن‌ها اجرایی شود هم مشخص‌شده و رایزنی‌های لازم با بانک‌های عامل نیز صورت گرفته و با بهبود شرایط استان در خصوص شیوع کرونا امیدواریم به‌زودی اجرایی شود.

رئیس سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری کرج خاطرنشان کرد: اجرای این طرح هم از انتقال آلودگی ناشی از ردوبدل کردن پول بین مسافر و راننده تاکسی جلوگیری و هم مشکل کمبود پول خرد رانندگان را برای همیشه رفع می‌کند.

وی در پاسخ به اینکه اجرای طرح «سه نفر مسافر» در تاکسی‌ها تا چه زمانی ادامه دارد، گفت: سوار کردن سه مسافر به‌جای چهار نفر هم در وقت رانندگان و هم در وقت مسافران صرفه‌جویی می‌کند. علاوه بر این با اجرای این طرح شأن مسافران هم رعایت شده و در صندلی عقب با راحتی بیشتری می‌نشینند به همین منظور در نظر داریم این طرح را به‌صورت دائمی اجرایی کنیم.

یساولی گفت: در شرایط کنونی که تأکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی ازجمله رعایت فاصله اجتماعی به‌ویژه در فضاهای دربسته می‌شود، اجرای این طرح بهترین راهکار برای پیشگیری از شیوع کرونا بین مسافران تاکسی تلقی می‌شود.

کد خبر 461454

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.