آغاز دومین مرحله جست‌وجوی تمساح در دریاچه چیتگر از سوی آتش‌نشانان

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از دومین مرحله عملیات جستجوی آتش‌نشانان در دریاچه شهدای خلیج فارس (چیتگر) برای پیدا کردن تمساح خبر داد.

به گزارش ایمنا، جلال ملکی در خصوص آغاز دومین مرحله عملیات جستجوی آتش‌نشانان در دریاچه شهدای خلیج فارس (چیتگر) اظهار کرد: در پی انتشار اخباری مبنی بر احتمال وجود تمساح در آب‌های دریاچه چیتگر در روزهای گذشته چند تیم آتش‌نشانی پیرامون این دریاچه اقدام به جستجو کردند اما چیزی یا حیوانی پیدا نکردند.

وی افزود: در جلساتی که با حضور همکاران آتش‌نشان و مسئولان دریاچه برگزار شد، در راستای جلوگیری از بر هم زدن آرامش مردم و حفظ امنیت روانی شهروندان قرار شد عملیات گشت‌زنی آتش‌نشانی با حضور آتش‌نشانان آغاز شود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: از امروز آتش‌نشانان سه ایستگاه در محوطه پیرامونی دریاچه در محوطه ساحلی و حتی با استفاده از قایق‌هایی بر روی سطح آب، عملیات جستجوی احتمالی تمساح در آب‌های دریاچه چیتگر را آغاز می‌کنند. البته تمام شرایط ایمنی را برای حفظ امنیت شأن هم رعایت می‌کنند.

ملکی به مهر گفت: البته این خبر به عنوان تأیید وجود چنین حیوانی در آب‌های دریاچه چیتگر نیست و فقط برای جلوگیری از نگرانی مردم این عملیات‌ها انجام می‌شود.

کد خبر 461405

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.