آمار کرونا کرمان ۱۵ آذر؛ ۱۹ فوتی و ۶۰ ابتلای جدید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا پانزدهم آذر ماه را تشریح کرد.

مهدی شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کرمان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز –شنبه پانزدهم آذر ماه- اظهار کرد: در حال حاضر ۵۸۴ نفر مبتلای قطعی به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمان بستری هستند.

وی افزود: از این تعداد ۳۵۶ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۹۲ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی سیرجان، ۶۷ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۳۹ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و ۳۰ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۶۰ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کرمان بستری شده‌اند، ادامه داد: با احتساب این آمار مجموع موارد بستری دارای تست مثبت کرونا در بیمارستان‌های کرمان به ۱۴ هزار و ۶۸ نفر رسیده است.

وی در خصوص تفکیک منطقه‌ای بیماران جدید مبتلا به کرونا در استان کرمان تصریح کرد: از تعداد کل بیماران جدید، ۵۰ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، شش نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان و چهار نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم بوده است.

شفیعی تعداد فوتی‌های مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در کرمان را ۱۹ نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در کرمان به دو هزار و ۴۱ نفر رسید.

وی اظهار کرد: از مجموع فوتی‌های جدید مبتلا به کرونا در استان کرمان، ۱۴ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، دو نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی سیرجان، یک نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، یک نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و یک نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم بوده است.

کد خبر 459667

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.