آمار کرونا قزوین ۱۵ آذر؛ ۷ فوتی و ۱۷۸ ابتلای جدید

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا در پانزدهم آذر ماه را تشریح کرد.

محمد حسن ارداقیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان قزوین در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز – شنبه پانزدهم آذر ماه- اظهار کرد: طی این مدت زمان ۱۷۸ بیمار جدید قطعی مبتلا به کرونا در استان قزوین شناسایی شده که از این تعداد ۶۱ نفر جز موارد بستری به شمار می‌آیند.

وی با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته، هفت نفر در استان قزوین بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده است، افزود: با احتساب این آمار مجموع جان باختگان مبتلایان به کووید ۱۹ در استان از ابتدا تاکنون به یک هزار و ۱۱۱ نفر رسید.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین تصریح کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۷ بیمار قطعی مبتلا به کرونا در استان قزوین با بهبودی کامل از بیمارستان‌ها ترخیص شده یا از قرنطینه خانگی خارج شده‌اند.

وی با بیان اینکه در وضعیت کنونی ۴۴۷ بیمار مشکوک و دارای علامت کرونا ویروس در بیمارستان‌های استان فارس بستری هستند، ادامه داد: از این تعداد ۵۱ بیمار به دلیل وخامت شرایط جسمی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

ارداقیان اظهار کرد: تاکنون ۱۵ هزار و ۳۹ بیمار قطعی مبتلا به کرونا در استان قزوین شناسایی شده است.

کد خبر 459662

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.