آمار کرونا کردستان ۱۴ آذر؛ ۹ فوتی و ۱۴۳ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا چهاردهم آذر ماه را تشریح کرد.

فرزین رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کردستان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _جمعه چهاردهم آذرماه_ اظهار کرد: در حال حاضر ۴۱۹ نفر مبتلای قطعی به کرونا در بیمارستان‌های استان کردستان بستری هستند.

وی افزود: از این تعداد ۲۶۷ نفر در شهرستان سنندج، ۲۸ نفر در شهرستان مریوان، ۳۵ نفر در شهرستان سقز، ۲۸ نفر در شهرستان قروه، ۱۷ نفر در شهرستان بیجار، ۱۵ نفر در شهرستان کامیاران، هفت نفر در شهرستان دیوان دره، ۲۰ نفر در شهرستان بانه و دو نفر در شهرستان دهگلان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۴۳ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کردستان بستری شده‌اند، ادامه داد: هم اکنون ۹۳ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های سطح استان کردستان بستری هستند.

رضایی تعداد فوتی‌های مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در کردستان را ۹ نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در این استان به ۹۶۲ نفر رسید.

وی اظهار کرد: از تعداد کل موارد فوتی در استان کردستان، ۳۶۴ نفر در شهرستان سنندج، ۹۸ نفر در شهرستان مریوان، ۱۶۹ نفر در شهرستان سقز، ۶۵ نفر در شهرستان قروه، ۴۴ نفر در شهرستان بیجار، ۶۵ نفر در شهرستان کامیاران، ۵۷ نفر در شهرستان دیوان دره، ۸۱ نفر در شهرستان بانه، ۱۶ نفر در شهرستان دهگلان و سه نفر در شهرستان سروآباد بوده است.

کد خبر 459390

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.