بازیکنان ذوب آهن گرفتار کرونا شدند

تیم فوتبال ذوب آهن که در چهار هفته اخیر سه تساوی و یک شکست را تجربه کرده، حال بازیکنانش در آستانه رویارویی با شهر خودرو، به کرونا مبتلا شدند.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی باشگاه ذوب آهن تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان طی چهار هفته اول لیگ برتر سه تساوی و یک شکست را متحمل شده است. این تیم در راه کسب این نتایج به زعم کارشناسان داوری بیشترین آسیب را از نوع قضاوت داوران دیده است ذوب آهن اصفهان قرار است روز یکشنبه در ورزشگاه فولادشهر به مصاف تیم فوتبال شهر خودرو برود ولی امروز با اخبار ناخوشایند جدیدی روبرو شده است شنیده می‌شود تعدادی از بازیکنان اصلی این تیم و برخی از نفرات کادر فنی ویروس کرونا مبتلا در این شرایط تیم رحمان رضایی که نیاز به کسبه سه امتیاز این بازی داشته این خبر ناگوار می‌تواند شوک بزرگی و پیکره این تیم باشد.

دکتر شریفیان پور پزشک تیم فوتبال ذوب آهن در جمع خبرنگاران گفت: شش نفر از بازیکنان و یک نفر از کادر فنی به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و جواب تست آنها مثبت بوده است حدود ۷۸ تست مشکوک هم داشته‌ایم که باید مجدداً تست بدهند تا وضعیت قطعی آنها مشخص شود این ویروس کرونا رهاورد سفره تیم فوتبال ذوب آهن به آبادان است متأسفانه قبل و بعد از بازی هواداران خوب و خونگرم آبادانی استقبال بازیکنان ما آمدند ولی متأسفانه پروتکل‌های بهداشتی رعایت نشد و اکثراً فاقد ماسک بودند.

باید دید رحمان رضایی برای بازی با شهر خودرو چه تدابیری خواهد اندیشید. به نظر می‌رسد بازی تیم‌های ذوب آهن و شهرخودرو به تعویق افتاده و در زمان دیگری برگزار گردد.

کد خبر 459364

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.