آمار کرونا چهارمحال و بختیاری ۱۱ آذر؛ ۲ فوتی و ۲۹ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: طی ۲۴ ساعته گذشته بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۲۵۵ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی استان مراجعه کردند.

مجید شیرانی در گفت وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آمار ابتلای کرونا در استان در ۲۴ ساعت منتهی به صبح امروز سه شنبه ۱۱ آذرماه، اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۵۵ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی استان مراجعه کردند.

وی افزود: از این تعداد ۶۳ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شدند.

شیرانی تصریح کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست ۳۰ مراجعه کننده بیمارستانی با علائم بالینی مشکوک به بیماری کووید ۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند، مثبت قطعی اعلام شد.

وی ادامه داد: اکنون ۲۷۵ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۲۲۷ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تأیید بیماری خود هستند.

شیرانی تاکید کرد: متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته دو مورد جدید فوتی ناشی از ابتلاء به بیماری نوپدید کووید ۱۹ در استان گزارش شده است.
وی گفت: مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلاء به این بیماری در چهارمحال و بختیاری به ۶۳۱ نفر رسید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: اکنون ۵۵ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت هستند.

کد خبر 458894

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.