مرزبان: هنوز با فرم خوبمان فاصله داریم

مربی تیم فوتبال سپاهان می گوید ضرورتی برای ایجاد تغییر در ترکیب تیمی که برنده است، وجود ندارد.

به گزارش ایمنا، علیرضا مرزبان مربی تیم فوتبال سپاهان در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیمش برابر سایپا که روز آینده در ورزشگاه نقش جهان برگزار خواهد شد، ضمن آرزوی سلامتی برای مردم و گذر از این پاندمی جهانی گفت: ما بعد از بردن دو بازی پیاپی، به خصوص بازی با تراکتور، که از هفته هفتم فصل قبل سپاهان موفق به بردن بازی‌هایش بیرون از خانه نشده بود، شرایط خوبی پیدا کردیم. بازی فوق العاده خوبی را انجام دادیم. می‌دانیم که هنوز با فرم خوب خودمان و فرمی که بازیکنان از خودشان انتظار دارند، فاصله داریم. بازیکنان سعی خودشان را در تمرینات انجام می‌دهند و محرم نویدکیا و کادر فنی هم تمام تلاششان را می‌کنند تا تیم با ثباتی را از نظر تاکتیکی و روانی وارد مسابقات کنیم.

مرزبان در رابطه با اهمیت مسائل روانی در سپاهان توضیح داد: عملاً سه فاکتور بزرگ جهانی را داریم که در فوتبال تعیین کننده هستند؛ فاکتور بدنی، فاکتور روانی و فاکتور تاکتیکی. این سه فاکتور باید در کنار هم کار کنند و گاهی حتی جایگزین هم شوند. هنوز مشکلاتی در هر سه زمینه داریم ولی در حال تجزیه و تحلیل هستیم تا مشکلاتمان را حل کنیم.

مربی سپاهان سپس در رابطه با تقابل ابراهیمی و مرزبان به عنوان دو بازیکن و مربی سابق تیم‌هایشان عنوان کرد: ابراهیم که مربی خوبی است و تجربیات خوبی دارد. محرم در واقع چهره ملی نیست ولی به دنبال فوتبال جهانی و روند آن است. در واقع او نقش بهتون را در یک سمفونی بزرگ بازی می‌کند و ما باید به عنوان کارایان همان تفکراتی که او از آلمان یاد گرفته بود، را پیاده کنیم. او سال‌ها به عنوان لیدر باشگاه سپاهان کار کرده و آینده بازیکن بزرگی دارد.

کد خبر 458674

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.