گفتم ماسک بزن، مغازه‌ام را آتش زد

رئیس کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس از دستگیری عامل آتش سوزی عمدی مغازه موتورسازی در تهرانپارس خبر داد.

به گزارش ایمنا، به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، سرهنگ مجتبی سهرابی‌منش، اظهار کرد: جوانی ۲۷ ساله به کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس مراجعه کرد، گفت مغازه موتورسازی وی توسط یکی از اهالی محل به آتش کشیده شده و این فرد از قبل وی را تهدید به آتش کشیدن مغازه‌اش کرده است.

وی عنوان کرد: شاکی توضیح داد، ساعت ۱۵:۰۰ روز چهارشنبه پنجم آذرماه در حال خرید از سوپرمارکت بودم که با یکی از مشتریان مغازه که ماسک نزده بود و مدام سرفه می‌کرد بحثم شد در ادامه با بالا گرفتن مشاجره طرف مقابل که من را می‌شناخت و اصطلاحاً بچه محل هم بودیم من را تهدید کرد و گفت، مغازه‌ات را به آتش می‌کشم و خودت را هم می‌کشم؛ امروز همسایه‌های مغازه به من زنگ زدند و گفتند، مغازه موتور سازی‌ام در حال سوختن است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه احتمال می‌رفت متهم برای عملی کردن تهدیدهایش به منزل شاکی نیز مراجعه کند، با دستور قضائی بلافاصله تیم عملیات کلانتری به منزل شاکی مراجعه کردند و گشت زنی‌های نامحسوس در اطراف منزل شاکی آغاز شد.

رئیس کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس تصریح کرد: همچنین تیمی از مأموران کلانتری به مغازه شاکی مراجعه و پس از تحقیقات محلی، نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهم اخذ شد.

وی اضافه کرد: در این حین متهم به منزل شاکی مراجعه و در حالی که با سلاح سرد فریاد می‌زد "مغازه‌ات را من آتش زدم خودت را هم می‌کشم" بلافاصله تیم عملیات کلانتری متهم را در یک عملیات پلیسی خلع سلاح و وی را دستگیر کردند.

کلانتر محله تهرانپارس با اشاره به اینکه متهم در بازجویی‌های اولیه به آتش کشیدن عمدی مغازه موتورسازی اعتراف کرد، افزود: با اعتراف متهم به جرم ارتکابی، متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

کد خبر 458184

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.