پیام وزیر ارشاد برای شهادت محسن فخری‌زاده

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی ضمن تسلیت شهادت مظلومانه محسن فخری‌زاده، گفت: شهادت مظلومانه ایشان، حادثه‌ای ناگوار و نشان روشن ناتوانی دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش ایمنا، سید عباس صالحی روز شنبه در پیام خود آورده است: شهادت مظلومانه دکتر محسن فخری‌زاده رئیس فقید سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، بار دیگر دست جنایتکار و ناجوانمردانه ترور، فرزند شایسته‌ای از مدیران و دانشمندان ایران اسلامی را مورد اهداف شوم و پلید خود قرار داد.

عضو کابینه دولت دوازدهم گفته است: رئیس فقید سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح سال‌های متمادی زندگی خویش را وقف پیشرفت و توان‌افزایی ایران اسلامی در عرصه دفاعی و علم و فناوری کرده است.

شهادت مظلومانه ایشان، حادثه‌ای ناگوار و نشان روشن ناتوانی دشمنان نظام جمهوری اسلامی در برابر پیشرفت‌های علمی و عظمت ملت مقاوم ایران است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه پیام خود تاکید کرد: بی‌تردید نیروهای خدوم امنیتی و اطلاعاتی کشور این اقدام نابخردانه را بی‌پاسخ نخواهند گذاشت و اقدام درخور و بهنگامی به این ضایعه اسفناک خواهند داد.

براساس اعلام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، صالحی در این پیام، شهادت محسن فخری‌زاده را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرماندهی معظم کل قوا، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله العالی)، نیروهای جان برکف مسلح و وزارت دفاع، همکاران و شاگردان آن فقید سعید و خانواده آن شهید گرانقدر، تبریک و تسلیت گفت و از درگاه خداوند متعال برای آن زنده یاد علو درجات و همنشینی با صالحان و نیکان و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل و برای ملت شهید پرور ایران عزت روزافزون و پیشرفت و تعالی مسالت کرد».

کد خبر 458161

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.