غریب‌آبادی: دشمنان ایران تقاص خون شهید فخری‌زاده را پس خواهند داد

سفیر ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره ترور و شهادت مهندس فخری زاده گفت که دشمنان ایران تقاص خون شهید فخری‌زاده را پس خواهند داد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کاظم غریب آبادی در صفحه اینستاگرامی خود با اشاره به ترور و شهادت مهندس فخری زاده، نوشت: مسیر و راه شهید فخری زاده و دیگر شهدای حوزه علمی و پژوهشی کشور، با صلابت و جدیت بیشتر ادامه خواهد یافت و دشمنان ایران عزیز، تقاص خونشان را پس خواهند داد.

وَالَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ فَلَنْ یُضِلَّ أَعْمَالَهُمْ

در یکی از جلسات مجازی وین حضور داشتم که از ترور و شهادت مهندس فخری زاده مطلع شدم؛ خبری شوکه کننده بود.

این شهید بزرگوار را بیش از ٢٠ سال است که می‌شناسم. در کار بسیار جدی و اهل عمل بود و در پیشبرد امور، اهل مسامحه نبود. دانشمندی پرتلاش بود که فعالیتش محدود به یک یا دو حوزه نبود. برای اعتلای صنعت دفاعی و تقویت توان کشور در حوزه پدافندی، اقدامات بسیاری انجام داد. جوانان و مردم ما باید این سرمایه‌های ملی را بشناسند. از وزارت دفاع و صدا و سیما درخواست می‌کنم تا این شهید عزیز را تا جایی که امکان دارد، بیشتر به جامعه معرفی کنند. قطعاً مسیر ایشان و دیگر شهدای حوزه علمی و پژوهشی کشور، با صلابت و جدیت بیشتر ادامه خواهد یافت و دشمنان ایران عزیز، تقاص خونشان را پس خواهند داد. متهم اصلی نیز مشخص است. اینجانب به سهم خود، این ضایعه دردناک را به محضر مقام معظم رهبری، جامعه علمی، صنعت دفاعی، همسر و فرزندان گرامی این شهید بزرگوار تسلیت عرض می‌کنم.

کد خبر 458043

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.