پیروزی برفی دختران شهرداری بم در لیگ برتر فوتبال

ادامه دیدارهای هفته نخست از فصل جدید لیگ برتر فوتبال بانوان از گروه اول، تیم شهرداری بم در ارومیه با ۳ گل تیم میزبان خود همیاری آذربایجان غربی را شکست داد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، امروز۷ آذر ماه در ادامه دیدارهای هفته نخست از فصل جدید لیگ برتر فوتبال بانوان از گروه اول، تیم شهرداری بم در ارومیه با ۳ گل تیم میزبان خود همیاری آذربایجان غربی را شکست داد.

بارش برف در ارومیه و زمین چمن سفیدپوش از برف تیم همیاری سنگ بزرگی برای برگزاری این بازی بود و با وجود خبر لغو این بازی و موکول شدن آن به ساعت ۱۴ شنبه ۸ آذر ماه، در نهایت با تلاش‌های صورت گرفته برای پاکسازی زمین چمن از برف، این مسابقه با دو ساعت تأخیر پیگیری شد.

این بازی، در حالی پیگیری شد که رختکن هر دو تیم بخاری نداشت و دمای پایین هوا و سرمای شدید بازیکنان را آزار می‌داد. در بین دو نیمه بازیکنان تیم شهرداری بم برای فرار از سرمای هوا، داخل آمبولانس رفتند و در آنجا استراحت کردند.

ترکیب شهرداری بم: مهدیه ملایی، عاطفه رمضانی، شهناز جعفری زاده، کویستان خسروی، سرشین کمانگر، سمانه چهکندی، فاطمه گرایلی، مونا حمودی، زهرا سربالی، بهناز طاهرخانی و فروغ موری

نیمه اول: تیم شهرداری بم با هدایت مرضیه جعفری بازی تهاجمی از خود نشان داد. بهناز طاهرخانی با رد کردن توپ خود از دروازه اولین گل شهرداری بم به ثمر رساند و سپس کاپیتان تیم بم خسروی، گل دوم تیم را زد.

نیمه دوم: شهرداری بم به دنبال زدن گل‌های بیشتر بود و فشار زیادی روی دروازه حریف وارد آورد. فروغ موری، مهاجم شهرداری بم در اولین حضورش با پیراهن این تیم سومین گل باز. را به ثمر رساند.

شهرداری بم قهرمان فصل گذشته با بردی مقتدرانه فصل جدید را شروع کرد. با وجود شرایط نامناسب جوی و امکانات گرمایشی مرضیه جعفری و شاگردانش نشان دادند به دنبال تکرار قهرمانی‌های خود هستند.

کد خبر 457952

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.