آمار کرونا قزوین ۶ آذر؛ ۶ فوتی و ۲۱۱ ابتلای جدید

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا در این استان در ششم آذر ماه را تشریح کرد.

محمد حسن ارداقیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان قزوین در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز – پنج‌شنبه ششم آذر ماه، اظهار کرد: در این مدت زمان ۲۱۱ بیمار جدید قطعی مبتلا به کرونا در استان قزوین شناسایی شده که از این تعداد ۷۲ نفر جز موارد بستری به شمار می‌آیند.

وی با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته، شش نفر در استان قزوین بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده است، افزود: با احتساب این آمار مجموع جان باختگان مبتلایان به کووید ۱۹ در استان از ابتدا تاکنون به یک هزار و ۴۵ نفر رسید.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۸۰ بیمار قطعی مبتلا به کرونا در استان قزوین با بهبودی کامل از بیمارستان‌ها ترخیص شده یا از قرنطینه خانگی خارج شده‌اند.

وی با بیان اینکه در وضعیت کنونی ۵۱۷ بیمار مشکوک و دارای علامت کرونا ویروس در بیمارستان‌های استان فارس بستری هستند، ادامه داد: از این تعداد ۴۹ بیمار به دلیل وخامت شرایط جسمی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

ارداقیان اظهار کرد: تاکنون ۱۴ هزار و ۳۹۳ بیمار قطعی مبتلا به کرون در استان قزوین شناسایی شده است.

به گزارش ایمنا، بر اساس آخرین آمار و اطلاعات اعلامی بیماری کرونا از سوی وزارت بهداشت استان قزوین هم‌اکنون در وضعیت قرمز بیماری قرار دارد.

کد خبر 457865

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.