آمار کرونا کرمان ۶ آذر؛ ۲۲ فوتی و ۵۸ ابتلای جدید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا در این استان در ششم آذر ماه را تشریح کرد.

مهدی شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کرمان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز –پنجشنبه ششم آذرماه- اظهار کرد: در حال حاضر ۶۳۵ نفر مبتلای قطعی به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمان بستری هستند.

وی افزود: از این تعداد ۳۶۵ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۹۱ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی سیرجان، ۹۹ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۳۲ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و ۴۸ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم بستری هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۵۸ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کرمان بستری شده‌اند، ادامه داد: با احتساب این آمار مجموع موارد بستری دارای تست مثبت کرونا در بیمارستان‌های کرمان به ۱۳ هزار و ۱۷۲ نفر رسیده است.

وی در خصوص تفکیک منطقه‌ای بیماران جدید مبتلا به کرونا در استان کرمان تصریح کرد: از تعداد کل بیماران جدید، ۱۸ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۱۴ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی سیرجان، هشت نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، هشت نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم و ۱۰ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت بوده است.

شفیعی با بیان اینکه تعداد فوتی‌های مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در کرمان ۲۲ نفر بوده است، گفت: با احتساب این آمار مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در کرمان به هزار و ۸۳۴ نفر رسید.

وی اظهار کرد: از مجموع فوتی‌های جدید مبتلا به کرونا در استان کرمان، ۱۷ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، یک نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی سیرجان، سه نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان و یک نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت بوده است.

به گزارش ایمنا، بر اساس آخرین آمار و اطلاعات اعلامی بیماری کرونا از سوی وزارت بهداشت استان کرمان هم اکنون در وضعیت قرمز بیماری قرار دارد.

کد خبر 457862

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.