پیشنهاد نامگذاری یک خیابان ساری به نام امام جمعه سابق

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر ساری گفت: پیشنهاد شهرداری ساری مبنی بر نامگذاری یکی از معابر اصلی شهر به نام مرحوم آیت الله طبرسی پس از انجام امور اداری به شورا ارسال می‌شود.

به گزارش ایمنا، به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر ساری، علیجان شمشیربند با اشاره به پیشنهاد شهرداری ساری مبنی بر نامگذاری یکی از معابر اصلی شهر به نام مرحوم آیت الله نورالله طبرسی نماینده فقید مقام معظم رهبری در استان مازندران اظهار کرد: معظمٌ له در طول حیات با برکت خود منشأ خیر و برکت برای استان و خصوصاً ساری بوده است.

وی افزود: در زمان شورای دوره چهارم شهر ساری آیت الله طبرسی با نگاهی پدرانه همواره گره گشای بسیاری از مشکلات استان و شهرستان بوده و نیز به عنوان حامی تمام عیار در کنار مدیریت شهری مرکز استان قرار داشت که افتتاح بسیاری از پروژه‌های ماندگار همچون فاز اول بوستان عظیم ملل و بوستان ولایت حقاً و انصافاً مرهون حمایت‌های بی‌دریغ ایشان است.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر ساری تصریح کرد: پیشنهاد شهرداری در خصوص این نامگذاری را بررسی کردیم که نظر اعضای کمیسیون بر این است با توجه به جایگاه رفیع آن مرحوم و حق بزرگی که بر گردن مازندرانی‌ها و ساروی‌ها دارد، معبر بهتری برای نامگذاری انتخاب شود که پیشنهاد یکی از معابر اصلی شهر ساری در جلسه مطرح شد.

وی ادامه داد: مقرر شد در مکاتبه‌ای با شهرداری این موضوع اعلام و پس از انجام امور اداری به شورا ارسال شود تا تصمیم نهایی در این خصوص در آستانه اولین سالگرد ارتحال ایشان اتخاذ شود.

کد خبر 457664

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.