پدرام پاک آیین جایگزین حسین انتظامی شد

با اعلام نتایج مرحله دومِ هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت بر مطبوعات، پدرام پاک آیین با کسب بیش از ۷۵ درصد آرا، نماینده منتخب رسانه ها شد.

به گزارش ایمنا، مرحله دومِ هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت بر مطبوعات سه شنبه چهارم آذر ماه به‌صورت الکترونیکی و با حضور ۶۹ نامزد تأیید صلاحیت شده، برگزار شد که در نهایت با مشارکت ۱۸۶۸ تن از مدیران مسئول رسانه‌ها به کار خود پایان داد.

بر این اساس، پدرام پاک آئین، از روزنامه اسکناس با کسب ۱۴۱۳ رأی، عنوان نماینده منتخب رسانه‌ها برای حضور در هیأت نظارت بر مطبوعات را به خود اختصاص داد.

او جایگزین حسین انتظامی می‌شود که هشت دوره نماینده مدیران مسؤول رسانه‌ها در هیأت نظارت بر مطبوعات بود و امسال از شرکت در انتخابات این دوره انصراف داد.

پاک آئین سابقه مدیرکلی مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرعاملی خبرگزاری میزان، مدیر عاملی خبرگزاری کتاب، مدیرمسؤولی هفته نامه «کتاب هفته»، دستیاری معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیریت گروه فرهنگ و هنر رادیو فرهنگ را در کارنامه دارد.

برای اطلاع بیشتر از جزئیات نتیجه انتخابات وشمارش آرا اینجا را کلیک کنید.

کد خبر 457466

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.