باشگاه ذوب آهن از لیگ برتر فوتبال کناره‌گیری می کند؟

بعد از اشتباهاتی که علیه تیم ذوب آهن طی دو هفته ابتدایی لیگ برتر رخ داد، این باشگاه در بیانیه‌ای نسبت به آن واکنش نشان داد و تهدید به کناره گیری از لیگ برتر کرد.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی باشگاه ذوب آهن اصفهان درپی ادامه سریال اشتباهات داوری و پایمال شدن حق تیم فوتبال ذوب آهن در لیگ برتر باشگاه‌های کشور، این باشگاه طی نامه‌ای سرگشاده به وزیر محترم ورزش اعتراض خود را بیان نمود در این دردنامه که ادامه شرایط موجود و برآیند برخورد ناعادلانه با تیم فوتبال را منجر به کناره گیری این باشگاه از لیگ برتر دانسته آمده است: همانگونه که مستحضرید باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان در طی قریب به نیم قرن فعالیت و تلاش شبانه روزی و با فعالیت در ده‌ها رشته ورزشی در دو رده آقایان و بانوان و تربیت هزاران ورزشکار ملی پوش با به به دوش کشیدن بار اصلی ورزش استان در برخی از رشته‌ها و نمایندگی ورزش جمهوری اسلامی ایران در آسیا و و حتی جهان نقشی بی‌بدیل در ورزش استان شهیدپرور اصفهان و میهن عزیز اسلامی‌مان داشته و دارد و چشم امید هزاران هوادار و کارگران جان بر کف کار خانه ذوب آهن که در سخت‌ترین شرایط در خط مقدم جبهه صنعت ام القرای جهان اسلام برای آبادی و سرافرازی میهن اسلامی‌مان مجاهدت می‌کنند و مطابق تحقیقات مستند و آمار علمی بردهای تیم‌های مختلف باشگاه بویژه تیم فوتبال تأثیر بسیاری بر نشاط و شادمانی و بالا بردن راندمان کاری این عزیزان دارد.

با این همه متأسفانه و در کمال تعجب و با وجود اخطارها و هشدارهای قبلی باشگاه و اعتراضات گسترده هواداران وازعان کارشناسان و حتی متولیان رسمی داوری فوتبال کشور شوربختانه اتفاقی که در بیانه نخست مبنی بر ضرب‌المثل "سالی که نکوست از بهارش پیداست " پیش بینی کرده بودیم به وقوع پیوست و سریال حق کشی‌ها و ناداوری‌ها با شدت پیشتری اتفاق افتاد و گویی بنایی بر بازایستادن ندارد و حتی در این زمینه صاحب رکورد سریع‌ترین کارت قرمز در لیگ برتر هم شدیم گویی دست‌هایی پیدا و پنهان نه تنها علا رغم اعتراف به اشتباه کمیته محترم داوران در رویه داوری مسابقات تیم فوتبال ذوب آهن تغییری ندادند بلکه با تمسخر اعتراضات ما سختگیری و بی عدالتی را به اوج رساندند و نمک بر زخممان پاشیدند!

بدین وسیله به آن مقام محترم به عنوان عالی‌ترین کرسی مدیریت و نظارت بر ورزش ایران اسلامی معروض می‌داریم که در صورت ادامه این روند که به معنای بیهوده بودن حضور و تلاش ما در عرصه فوتبال کشور و جهت جلوگیری از به هدر رفتن میلیاردها ریال بیت‌المال و هزاران نفر_ ساعت وقت و استعداد ورزش در این زمینه است از ادامه حضور در لیگ برتر فوتبال امتناع کرده و عطای لیگ را به لقای مافیای برد و باخت و دست‌های پشت پرده آن خواهیم بخشید؛ لذا از آن مقام محترم به عنوان پاسدار اصلی حقوق ورزشکاران و ورزش دوستان این آب و خاک در خواست داریم که با صدور دستور اقدامی عاجل در این زمینه از تضییع بیشتر حق باشگاهی به قدمت و افتخارات باشگاه ذوب آهن و هزاران ورزشکار و مخدوم ورزش میهنمان و دل شکستگی بیشتر هزاران هوادار و کارگران شریف کارخانه ذوب آهن و مردم شریف استان شهیدپرور اصفهان جلوگیری نمائید. شایان ذکر است که رونوشت نامه مذکور برای مدیرعامل محترم شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان، ریاست محترم هیأت مدیره شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان، ریاست محترم فدراسیون فوتبال ج. ا. ا و ریاست محترم سازمان لیگ فوتبال ج. ا. ا نیز ارسال گردیده است.

کد خبر 457195

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.