آمار کرونا اردبیل ۲ آذر؛ ۴ فوتی و ۸۵ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا در دوم آذر ماه را تشریح کرد.

شهرام حبیب‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی ابتلای کرونا در استان اردبیل در ۲۴ ساعت منتهی به صبح امروز – یکشنبه دوم آذر ماه- اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۸۵ بیمار قطعی مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های اردبیل بستری شدند.

وی اضافه کرد: از تعداد کل بیماران جدید شناسایی شده، ۵۶ نفر در شهرستان اردبیل، ۱۰ نفر در شهرستان پارس آباد، ۱۰ نفر در شهرستان مشگین شهر، شش نفر در شهرستان گرمی و سه نفر در شهرستان خلخال بوده است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته، چهار نفر در استان اردبیل بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده‌اند، افزود: تمامی فوتی‌های جدید ثبت شده در ۲۴ ساعت گذشته در شهرستان اردبیل بوده‌اند.

وی تصریح کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۶۸ بیمار قطعی مبتلا به کرونا با بهبودی کامل از بیمارستان‌ها ترخیص شده یا از قرنطینه خانگی خارج شده‌اند.

حبیب زاده با بیان اینکه در وضعیت کنونی ۵۰۳ بیمار مشکوک و دارای علامت کرونا ویروس در بیمارستان‌های استان اردبیل بستری هستند، ادامه داد: از این تعداد ۸۴ بیمار به دلیل وخامت شرایط جسمی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

به گزارش ایمنا، طی آخرین آمار و اطلاعات اعلامی بیماری کرونا از سوی وزارت بهداشت استان اردبیل هم اکنون در وضعیت قرمز بیماری قرار دارد.

کد خبر 457027

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.