روند ساخت نیروگاه زباله سوز ساری بی وقفه ادامه دارد

معاون حمل و نقل و امور زیربنایی شهردار ساری گفت: روند ساخت نیروگاه زباله سوز ساری بی وقفه ادامه دارد.

به گزارش ایمنا، لطف‌الله کریمی با اشاره به اجرای پروژه نیروگاه زباله‌سوز ساری اظهار کرد: شهرداری ساری با جدیت برای ساخت این نیروگاه پای کار است و عملیات اجرایی آن در حال انجام است.

وی با اعلام اینکه احداث استخر تأمین آب نیروگاه زباله‌سوز ساری با گنجایش ۸۰ هزار مترمکعب از ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است، افزود: تجهیزات زباله‌سوز در حال نصب و ساخت منابع ذخیره آب نیز در حال اجرا است.

کریمی ادامه داد: اسکرابر سوم این نیروگاه جهت خنثی سازی آلاینده‌های اسیدی نصب شد.

معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار ساری به پروژه پل تا پل اشاره کرد و گفت: عملیات اجرایی و بسترسازی در مسیر تملک شده در حال انجام است و بزودی جدول بندی این پروژه اجرا می‌شود.

کریمی افزود: پروژه «پل تا پل» در انتهای بلوار داراب و حلقه وصل شرق به غرب مرکز مازندران از پروژه‌های مهم عمرانی با چشم‌انداز گردشگری است که این روزها سازمان عمران شهرداری ساری با استفاده از امکانات و ظرفیت‌های موجود در دست اجرا دارد؛ پروژه مهمی که علاوه بر ایجاد کمربند گردشگری و رفع گره‌های ترافیکی در تسهیل دسترسی به نقاط ورودی و خروجی شهر تأثیر مستقیم دارد.

وی به اجرای عملیات عمرانی در مناطق سه‌گانه اشاره کرد و گفت: آسفالت مناطق سه‌گانه شهرداری با هدف تسهیل در عبور و مرور عابران پیاده و خودروها و رضایتمندی شهروندان در حال اجرا است.

معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار ساری از اجرای نوه بتنی در کوچه جهان‌پیما برای هدایت آب‌های سطحی خبر داد و افزود: اصلاح هندسی معابر این کوچه در حال تهیه طرح است.

کریمی گفت: پروژه فاز سوم ابن شهرآشوب نیز با همکاری سازمان عمران و بازآفرینی شهری در حال تکمیل است.

منبع: ایسنا

کد خبر 456982

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.