ناوگان اتوبوسرانی تهران برای فصول سرد تجهیز شد

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اشاره به آغاز فصل سرما گفت: در این راستا محلول ضد یخ برای تمامی اتوبوس‌ها ریخته شده و گروه زنجیربند آمادگی دارند تا در صورت بارش برف و یخ‌زدگی معابر، نسبت به تجهیز اتوبوس‌ها به زنجیر چرخ اقدام کنند.

به گزارش ایمنا، محمود ترفع از تدابیر و تمهیدات این مجموعه برای استمرار خدمات‌رسانی ناوگان اتوبوسرانی به شهروندان در فصل سرما خبر داد و گفت: به این منظور، پیش‌بینی‌های مورد نظر به ویژه برای مسیرهای شمالی پایتخت و توقفگاه‌های واقع در سامانه‌های برف‌خیز به عمل آمده تا ناوگان با آمادگی لازم در سطح شهر فعالیت کند.

وی با بیان اینکه نسبت به تجهیز ناوگان امداد خودرو به امکانات لازم و مجهز کردن آنها به زنجیر چرخ اقدام شده است، افزود: همچنین، کیسه‌های شن و نمک از قبل دپو شده تا هنگام بارش برف به ویژه در خطوط شمالی - جنوبی مورد استفاده قرار گیرد.

به گفته مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از سوی دیگر نیروهای عملیاتی شرکت واحد در آماده‌باش کامل قرار دارند و خودروهای امدادی در مسیرهای شیب‌دار مستقر شده‌اند.

وی از تعویض باتری اتوبوس‌هایی که باتری‌های آنها به اتمام رسیده است، خبر داد و خاطرنشان کرد: ناوگان اتوبوسرانی تهران تحت هر شرایطی در کنار شهروندان است و در صورت بارش برف و برودت هوا، وقفه‌ای در خدمات‌رسانی به مسافران ایجاد نخواهد شد.

کد خبر 456878

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.