آمار کرونا کردستان ۱ آذر؛ ۶ فوتی و ۲۴۶ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا یکم آذر ماه را تشریح کرد.

فرزین رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کردستان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _شنبه یکم آذرماه_ اظهار کرد: در حال حاضر ۶۸۸ نفر مبتلای قطعی به کرونا در بیمارستان‌های استان کردستان بستری هستند.

وی افزود: از این تعداد ۴۱۳ نفر در شهرستان سنندج، ۷۱ نفر در شهرستان مریوان، ۵۸ نفر در شهرستان سقز، ۴۶ نفر در شهرستان قروه، ۱۵ نفر در شهرستان بیجار، ۳۶ نفر در شهرستان کامیاران، ۱۹ نفر در شهرستان دیوان دره، ۲۳ نفر در شهرستان بانه، چهار نفر در شهرستان دهگلان و سه نفر در شهرستان سروآباد هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۴۶ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کردستان بستری شده‌اند، ادامه داد: هم اکنون ۱۰۶ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های سطح استان کردستان بستری هستند.

رضایی تعداد فوتی‌های مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در کردستان را شش نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در این استان به ۸۶۶ نفر رسید.

وی اظهار کرد: از تعداد کل موارد فوتی در استان کردستان، ۳۱۶ نفر در شهرستان سنندج، ۸۵ نفر در شهرستان مریوان، ۱۵۳ نفر در شهرستان سقز، ۶۲ نفر در شهرستان قروه، ۴۲ نفر در شهرستان بیجار، ۶۲ نفر در شهرستان کامیاران، ۵۱ نفر در شهرستان دیوان دره، ۷۸ نفر در شهرستان بانه، ۱۵ نفر در شهرستان دهگلان و دو نفر در شهرستان سروآباد بوده است.

به گزارش ایمنا، طی آخرین آمار و اطلاعات اعلامی بیماری کرونا از سوی وزارت بهداشت استان کردستان هم اکنون در وضعیت قرمز بیماری قرار دارد.

کد خبر 456821

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.