تجلیل از شرکت کنندگان مسابقه فرهنگی و هنری آتش‌نشانی رودسر

شهردار رودسر گفت: شرکت کنندگان مسابقه فرهنگی و هنری آتش نشانی در بخش نقاشی که به مناسبت هفتم مهرماه روز ملی آتش نشانی و ایمنی در دو رده سنی کودکان و نوجوانان توسط روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رودسر برگزار شده بود تجلیل شدند.

رضا زنده‌دل در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: شهرداری رودسر به جهت نقش انکارناپذیر مقوله اطلاع رسانی و آموزش‌های عمومی در کاهش آثار سوء ناشی از وقوع حوادث و سوانح و کمک در ترویج و ارتقای سطح فرهنگ ایمنی در جامعه و پیشگیری از وقوع حوادث احتمالی همزمان با هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی اقدام به برگزاری مسابقه نقاشی کرد.

وی افزود: این مسابقه در دو رده سنی کودکان و نوجوانان و در چهار موضوع من همیار آتش نشان هستم، آتش نشان شجاع، حضور من در یک عملیات آتش نشانی و تجهیزات آتش نشانی برگزار شد.

شهردار رودسر عنوان کرد: این مسابقه با استقبال بسیار خوب شهروندان و گردشگرانی از استان‌های دیگر مواجه شد و آثار ۳۵ نفر از شرکت کنندگان به روابط عمومی شهرداری رودسر ارسال شده بود.

زنده دل خاطرنشان کرد: شهرداری رودسر به منظور تشویق آینده سازان کشور، لوح تقدیر و هدیه‌ای به رسم یادبود به تمامی شرکت کنندگان این مسابقه اهدا کرد.

کد خبر 456694

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.