آزمایش کرونای پنج بازیکن در هفته دوم لیگ برتر فوتبال مثبت شد

مدیر مرکز پزشکی فوتبال ایران، گفت: پیش از هفته دوم لیگ برتر ۷۰۵ آزمایش کرونا از بازیکنان و مربیان تیم‌های لیگ برتری اخذ شد که فقط آزمایش پنج بازیکن و سه عضو کادرفنی مثبت اعلام شد و این نفرات در قرنطینه قرار گرفتند.

به گزارش ایمنا، زهره هراتیان در مورد شرایط آزمایش‌های کرونا در لیگ برتر فوتبال ایران اظهار کرد: پیش از هفته دوم لیگ برتر ۷۰۵ آزمایش کرونا از بازیکنان و مربیان تیم‌های لیگ برتری اخذ شد که فقط آزمایش پنج بازیکن و سه عضو کادر فنی مثبت اعلام شد و این نفرات در قرنطینه قرار گرفتند.

وی ادامه داد: ناظران پزشکی سازمان لیگ فوتبال ایران نیز هم در هفته اول و هم در هفته دوم بر اجرای دقیق پروتکل‌های بهداشتی تاکید و نظارت دارند و این پروتکل‌ها در تمامی مسابقات فوتبال به خوبی اجرایی شده است.

مدیر ایفمارک در ادامه خاطرنشان کرد: در هفته دوم نیز از تمامی مسؤولان برگزاری و اعضای کادر اجرایی مسابقات نیز آزمایش‌های کرونا و تست PCR به صورت متمرکز اخذ شد.

وی افزود: در هفته اول لیگ برتر نیز ۷۳۲ مورد تست PCR گرفته شده بود. در واقع در دو هفته لیگ برتر بالغ بر ۱۵۰۰ آزمایش کرونا گرفته شده است. گفتنی است هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر از روز پنجشنبه آغاز شده و فردا (شنبه) به اتمام می‌رسد.

منبع: ایرنا

کد خبر 456582

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.