جریمه یکصد هزار تومانی در انتظار تاکسیرانان فاقد ماسک

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از جریمه یکصد هزار تومانی تاکسیرانان فاقد ماسک و تاکسیرانانی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند خبر داد.

به گزارش ایمنا، اسماعیل عرشیان اظهار کرد: با توجه به مصوبات ستاد کرونای استان و لزوم برخورد با تاکسیرانان فاقد ماسک و تاکسیرانانی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند شهر قزوین توسط سازمان تاکسیرانی به چهار منطقه تقسیم شده و در هر منطقه، یک تیم گشت و بازرسی به همراه پلیس راهور ایستگاه‌ها و خطوط تاکسی را در دو نوبت کاری به دقت زیر نظر دارند و رانندگان فاقد ماسک را به هیئت انضباطی سازمان تاکسیرانی ارجاع می‌دهند.

وی ادامه داد: چون شهر قزوین در شرایط قرمز قرار دارد، نظارت نیروهای گشت و بازرسی در خصوص رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ایستگاه‌های تاکسی را تشدید کرده ایم و جریمه یکصد هزار تومانی در انتظار تاکسیرانان متخلفی که در هنگام فعالیت از ماسک استفاده نمی‌کنند خواهد بود. در صورت تکرار تخلف نیز ضمن افزایش تصاعدی جرایم نقدی، بحث توقیف تاکسی در پارکینگ نیز در دستور هیئت انضباطی سازمان تاکسیرانی قرار خواهد گرفت.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی با اشاره به این که تا کنون متأسفانه ۹ تاکسیران در قزوین به علت ابتلاء به کرونا جان خود را از دست داده اند تصریح کرد: بر اساس گزارش عوامل گشت و بازرسی سازمان تاکسیرانی بیش از ۹۵ درصد از تاکسیرانان خطوط داخل شهر و ۷۰ درصد از تاکسیرانان خطوط روستایی از ماسک استفاده می‌کنند که امیدواریم تاکسیرانان متخلف نیز برای حفظ جان خود و مسافرین حتماً در هنگام فعالیت از ماسک استفاده کنند.

کد خبر 456297

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.