اعلام ۷ دستور کار جلسه فردای قرارگاه عملیاتی ستاد مقابله با کرونا

دبیر قرارگاه عملیاتی ستاد مقابله با کرونا، از تشکیل سومین جلسه اصلی این قرارگاه، در روز چهارشنبه با هفت دستور کار خبر داد.

به گزارش ایمنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، بابک دین پرست معاون توسعه منطقه‌ای وزارت کشور و دبیر قرارگاه عملیاتی ستاد مقابله با کرونا، از تشکیل سومین جلسه اصلی این قرارگاه، در روز چهارشنبه ۲۸ آبان‌ماه، به ریاست فرمانده قرارگاه در محل وزارت کشور خبر داد. معاون وزیر کشور ضمن اعلام این خبر، هفت دستور کار این جلسه را بر شمرد.

وی ارائه گزارش روند اجرای مصوبات جلسات اول و دوم قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا، بررسی روند اجرای طرح راهبردی محله محور، برای رویارویی با بیماری کووید ۱۹، در استان کرمانشاه و دیگر استان‌ها توسط وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی، ارزیابی روند اجرای طرح تعطیلی همه مشاغل- منهای گروه شغلی (۱)- از ساعت ۱۸ در همه مراکز استان‌ها و شهرهای بزرگ، به تشخیص ستاد استانی، توسط: کمیته‌های "امنیتی، اجتماعی و انتظامی"، "بهداشت و درمان "و "عالی نظارت" و"اتاق اصناف کشور" را از جمله موارد دستور کار جلسه قرارگاه در روز چهارشنبه اعلام کرد.

دبیر قرارگاه، همچنین بررسی گزارش آخرین وضعیت اجرای طرح‌های غربالگری، قرنطینه و ردیابی (ماسک)، میزان اثربخشی و نتایج حاصله مربوط به وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی و ارائه طرح پیشنهادی شاخص‌های ارزیابی و نظارت بر روند اقدامات مرتبط با مواجهه با بیماری کویید ۱۹ را از دیگر موارد دستور کار جلسه سوم قرارگاه دانست که روز چهارشنبه ۲۸ آبان ماه برگزار می‌شود.

دین پرست، گزارش سازمان امور اجتماعی در خصوص دستور العمل نحوه سازماندهی مشارکت‌های مردمی در مدیریت، پیشگیری و مقابله با کرونا و حمایت از اقشار آسیب پذیر با تأکید بر مشارکت محله محور و ارائه طرح ردیابی دیجیتالی بیماران مبتلا به کرونا توسط وزارت ارتباطات، دو دستور کار دیگر جلسه فردای قراگاه عملیاتی مبارزه با کرونا برشمرد.

کد خبر 456120

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.