آمار کرونا کردستان ۲۷ آبان؛ ۷ فوتی و ۲۶۲ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا بیست و هفتم آبان ماه را تشریح کرد.

فرزین رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کردستان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _سه‌شنبه بیست و هفتم آبان‌ماه_ اظهار کرد: در حال حاضر ۷۶۱ نفر مبتلای قطعی به کرونا در بیمارستان‌های استان کردستان بستری هستند.

وی افزود: از این تعداد ۴۳۴ نفر در شهرستان سنندج، ۸۷ نفر در شهرستان مریوان، ۷۲ نفر در شهرستان سقز، ۴۴ نفر در شهرستان قروه، ۱۳ نفر در شهرستان بیجار، ۴۳ نفر در شهرستان کامیاران، ۱۳ نفر در شهرستان دیوان دره، ۴۶ نفر در شهرستان بانه، پنج نفر در شهرستان دهگلان و چهار نفر در شهرستان سروآباد هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۶۲ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کردستان بستری شده‌اند، ادامه داد: هم اکنون ۱۰۹ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های سطح استان کردستان بستری هستند.

رضایی تعداد فوتی‌های مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در کردستان را هفت نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در این استان به ۸۲۲ نفر رسید.

وی اظهار کرد: از تعداد کل موارد فوتی در استان کردستان، ۲۹۹ نفر در شهرستان سنندج، ۷۴ نفر در شهرستان مریوان، ۱۵۰ نفر در شهرستان سقز، ۶۰ نفر در شهرستان قروه، ۳۹ نفر در شهرستان بیجار، ۶۰ نفر در شهرستان کامیاران، ۵۰ نفر در شهرستان دیوان دره، ۷۳ نفر در شهرستان بانه، ۱۵ نفر در شهرستان دهگلان و دو نفر در شهرستان سروآباد بوده است.

به گزارش ایمنا، طی آخرین آمار و اطلاعات اعلامی بیماری کرونا از سوی وزارت بهداشت استان کردستان هم اکنون در وضعیت قرمز بیماری قرار دارد.

کد خبر 456112

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.