آمار کرونا کرمان ۲۷ آبان؛ ۲۶ فوتی و ۱۶۰ ابتلای جدید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا بیست و هفتم آبان ماه را تشریح کرد.

مهدی شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کرمان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز – سه‌شنبه بیست و هفتم آبان ماه- اظهار کرد: در حال حاضر ۸۰۳ نفر مبتلای قطعی به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمان بستری هستند.

وی افزود: از این تعداد ۴۶۴ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۱۱۵ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی سیرجان، ۱۳۳ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۵۴ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و ۳۷ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۶۰ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کرمان بستری شده‌اند، ادامه داد: با احتساب این آمار مجموع موارد بستری دارای تست مثبت کرونا در بیمارستان‌های کرمان به ۱۲ هزار و ۸۹ نفر رسیده است.

وی در خصوص تفکیک منطقه‌ای بیماران جدید مبتلا به کرونا در استان کرمان تصریح کرد: از تعداد کل بیماران جدید، ۸۵ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۲۹ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی سیرجان، ۲۴ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۱۵ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و هفت نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم بوده‌است.

شفیعی تعداد فوتی‌های مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در کرمان را ۲۶ نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در کرمان به هزار و ۵۸۵ نفر رسید.

وی اظهار کرد: از مجموع فوتی‌های جدید مبتلا به کرونا در استان کرمان، ۱۵ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، دو نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی سیرجان، هفت نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، یک نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم و یک نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت بوده‌است.

به گزارش ایمنا، طی آخرین آمار و اطلاعات اعلامی بیماری کرونا از سوی وزارت بهداشت استان کرمان هم اکنون در وضعیت قرمز بیماری قرار دارد.

کد خبر 456107

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • حسن IR ۰۰:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۸
    0 0
    سلام بم همیشه آمار فوتی ی‌ک نفر جای تعجب داره