بازدید جهانگیری از نمایشگاه دستاوردهای ستاد اجرایی فرمان امام (ره)

معاون اول رئیس جمهور از نمایشگاه دستاوردهای اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) بازدید کرد و از نزدیک در جریان عملکرد سامانه پاسخگویی ۴۰۳۰ قرار گرفت.

به گزارش ایمنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی معاون اول رئیس جمهور، اسحاق جهانگیری امروز سه‌شنبه از نمایشگاه دستاوردهای اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) بازدید کرد و از نزدیک در جریان عملکرد سامانه پاسخگویی ۴۰۳۰ قرار گرفت.

در این بازدید سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) نیز حضور داشتند.

در این مراسم طرح‌های اجتماع محور در حوزه اشتغالزایی، توانمندسازی اقتصادی، استارت آپ‌ها با هدف کمک به مشاغل آسیب دیده در دوران کرونا رونمایی شد.

راه‌اندازی بازار اجتماعی آنلاین به منظور تقویت کسب و کارهای خانگی و محلی، رسیدگی به وضعیت اشتغال کولبران و محرومیت‌زدایی با تقویت فعالان حوزه صنایع دستی، کشاورزی و دامی از دیگر دستاوردهای این نمایشگاه بود.

همچنین گزارش عملکرد سامانه پاسخگویی ۴۰۳۰ که از ۵ اسفند ۱۳۹۸ تاکنون به منظور مشاوره به بیماران کرونایی، سلامت مادران باردار، سرطان، سلامت سالمندان و روانشناسی و تغذیه راه‌اندازی شده بود به معاون اول رئیس جمهوری ارائه شد.

در این طرح بیش از ۳ هزار پزشک و پیراپزشک با ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) همکاری می‌کنند و روزانه ۱۰۰ هزار تماس با این سامانه برقرار می‌شود.

کد خبر 456032

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.