آمار کرونا کرمانشاه ۲۷ آبان؛ ۱۷ فوتی و ۳۴۴ ابتلای جدید

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا بیست و هفتم آبان ماه را تشریح کرد.

مهدی محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کرمانشاه در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _سه‌شنبه بیست و هفتم آبان‌ماه_ اظهار کرد: در حال حاضر یک هزار و ۱۱۰ نفر مبتلای قطعی به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری هستند.

وی با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۴۴ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کرمانشاه شناسایی شده است، ادامه داد: از این تعداد ۲۵۶ مورد جز بیماران تست مثبت سرپایی و ۸۸ مورد جز بیماران تست مثبت بستری هستند.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۰۴ بیمار جدید با علائم بیماری کرونا در بیمارستان‌های کرمانشاه بستری شدند، ادامه داد: با احتساب این آمار تعداد کل موارد بستری با علائم کرونا در بیمارستان‌های کرمانشاه به ۲۱ هزار و ۱۵۶ نفر رسیده است.

وی با اشاره به ترخیص و بهبودی ۱۹۶ بیمار با علائم کرونا در استان کرمانشاه در ۲۴ ساعت گذشته تصریح کرد: با احتساب این تعداد مجموع موارد ترخیصی مشکوک به کرونا از بیمارستان‌های کرمانشاه به ۱۸ هزار و ۹۴۷ نفر رسیده است.

محمدی تعداد فوتی‌های مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در کرمانشاه را ۱۷ نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در کرمانشاه به یک هزار و ۱۱۰ نفر رسید.

وی اظهار کرد: از مجموع فوتی‌های جدید مبتلا به کرونا در استان کرمانشاه، شش نفر در شهرستان کرمانشاه، پنج نفر در شهرستان اسلام‌آباد غرب، دو نفر در شهرستان پاوه، دو نفر در شهرستان کنگاور، یک نفر در شهرستان گیلان غرب و یک نفر در شهرستان هرسین بوده است.

به گزارش ایمنا، طی آخرین آمار و اطلاعات اعلامی بیماری کرونا از سوی وزارت بهداشت استان کرمانشاه هم اکنون در وضعیت قرمز بیماری قرار دارد.

کد خبر 456019

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.