موردی از ابتلا به کرونا در گرمخانه‌های کرج نداشته‌ایم

ناظر گرمخانه‌های شهرداری کرج با بیان اینکه موردی از ابتلا به کرونا در گرمخانه‌های کرج نداشته‌ایم، گفت: تعداد مراجعان در روزهای سرد و بارانی بین ۱۰ تا ۲۵ نفر بیشتر می‌شود.

به گزارش ایمنا، جواد غلامی، با اشاره به اینکه درهای گرمخانه مردانه کرج از یازدهم آبان ماه به روی مراجعین باز شده است، اظهار کرد: گرمخانه زنان نیز در تمام طول سال به صورت ۲۴ ساعته باز است.

وی در خصوص افزایش ظرفیت گرمخانه مردان، توضیح داد: فضای این گرمخانه ۱۲۰ نفر ظرفیت داشت که با تعطیلی دفتر مدیریت، حدود ۲۰ نفر به ظرفیت قبلی اضافه شده است.

ناظر گرمخانه‌های شهرداری کرج با اشاره به تعداد مراجعه روزانه به گرمخانه‌های کرج، خاطرنشان کرد: در حال حاضر روزانه به طور متوسط ۳۰ نفر به گرمخانه زنان و ۴۵ نفر نیز به گرمخانه مردان مراجعه دارند.

وی اضافه کرد: البته تعداد مراجعان در روزهای سرد و بارانی بین ۱۰ تا ۲۵ نفر اضافه می‌شود.

غلامی در خصوص نحوه خدمات رسانی این مراکز در روزهای شیوع کرونا، اظهار کرد: پیمانکاران این گرمخانه‌ها روزانه ماسک در اختیار مراجعان قرار می‌دهند.

وی ادامه داد: پیش از شیوع کرونا برنامه شستشوی لباس‌ها هفته‌ای دو مرتبه بود ولی حالا به سه مرتبه افزایش یافته تا اصول بهداشتی بیش از پیش رعایت شود.

ناظر گرمخانه‌های شهرداری کرج گفت: علاوه بر این، تب سنجی مراجعان و ضد عفونی محیط گرمخانه‌ها نیز به طور مستمر انجام می‌شود.

وی با اشاره به نحوه توزیع غذا در گرمخانه‌ها، گفت: غذاهای گرم در ظروف یکبار مصرف توزیع می‌شود و برای صبحانه نیز مربا و پنیر در قالب‌های کوچک و یک بار مصرف در اختیار مراجعان قرار می‌شود.

غلامی در پاسخ به اینکه آیا موردی از ابتلاء به کرونا در بین مراجعان گرمخانه‌های کرج مشاهده شده یا خیر، گفت: هیچ موردی از ابتلاء به کرونا در گرمخانه‌های کرج نداشته ایم.

کد خبر 456007

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.