آمار کرونا کرمانشاه ۲۴ آبان؛ ۱۹ فوتی و ۲۸۸ ابتلای جدید

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا بیست و چهارم آبان ماه را تشریح کرد.

مهدی محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کرمانشاه در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز – جمعه بیست و چهارم آبان‌ماه- اظهار کرد: در حال حاضر یک هزار و ۲۱۱ نفر مبتلای قطعی به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری هستند.

وی با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۸۸ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کرمانشاه شناسایی شده‌است، ادامه داد: از این تعداد ۲۲۵ مورد جز بیماران تست مثبت سرپایی و ۶۳ مورد جز بیماران تست مثبت بستری هستند.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۷۱ بیمار جدید با علائم بیماری کرونا در بیمارستان‌های کرمانشاه بستری شدند، ادامه داد: با احتساب این آمار تعداد کل موارد بستری با علائم کرونا در بیمارستان‌های کرمانشاه به ۲۰ هزار و ۵۶۹ نفر رسیده است.

وی با اشاره به ترخیص و بهبودی ۱۳۶ بیمار با علائم کرونا در استان کرمانشاه در ۲۴ ساعت گذشته تصریح کرد: با احتساب این تعداد مجموع موارد ترخیصی مشکوک به کرونا از بیمارستان‌های کرمانشاه به ۱۸ هزار و ۳۲۴ نفر رسیده است.

محمدی تعداد فوتی‌های مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در کرمانشاه را ۱۹ نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در کرمانشاه به یک هزار و ۵۳ نفر رسید.

وی اظهار کرد: از مجموع فوتی‌های جدید مبتلا به کرونا در استان کرمانشاه، هشت نفر در شهرستان کرمانشاه، دو نفر در شهرستان پاوه، دو نفر در شهرستان اسلام آباد غرب، دو نفر در شهرستان قصرشیرین، یک نفر در شهرستان گیلان غرب، یک نفر در شهرستان هرسین، یک نفر در شهرستان صحنه، یک نفر در شهرستان سنقر و کلیایی و یک نفر در شهرستان سرپل‌ذهاب بوده است.

به گزارش ایمنا، طی آخرین آمار و اطلاعات اعلامی بیماری کرونا از سوی وزارت بهداشت استان کرمانشاه هم اکنون در وضعیت قرمز بیماری قرار دارد.

کد خبر 455378

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.