صدور سنگین‌ترین احکام برای گرانفروشان و محتکران

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: سنگین‌ترین مجازات و احکام برای گرانفروشان و محتکران در ادارات تعزیرات سراسر کشور صادر می‌شود.

به گزارش ایمنا، به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی، محمد حسن سرابیان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه سازمان تعزیرات چه برنامه‌ای برای برخورد قاطع‌تر با گرانفروشان و محتکران دارد، اظهار کرد: پس از فرمایشات مقام معظم رهبری بلافاصله کارگروه تنظیم بازار تشکیل شد و سازمان تعزیرات در این جلسه حضور داشت و ما در مکاتبه با مدیران کل تعزیرات حکومتی سراسر کشور از آن‌ها خواستیم کمیسیون‌های هماهنگی تعزیرات را فعال‌تر و نتایج را به طور مستمر به ستاد مرکزی سازمان اعلام کنند.

معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تعزیرات حکومتی، افزود: مقرر شده است سنگین‌ترین مجازات‌ها برابر قانون برای احتکار و گرانفروشی صادر شود و ما هر پرونده‌ای که در این خصوص دریافت کنیم در اسرع وقت رسیدگی خواهیم کرد.

سرابیان با بیان اینکه هیچ گونه مماشاتی نخواهیم کرد و نتایج پرونده را شفاف و روشن به اطلاع مردم می‌رسانیم، تصریح کرد: باید از ظرفیت هر چه بیشتر بسیج استفاده شود و همانطور که در آغاز تأسیس سازمان تعزیرات بسیج وارد میدان شده بود و اکنون هم می‌تواند بسیج نقش بسیار خوبی در برخورد با گرانفروشی و احتکار داشته باشد.

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومت درباره بازدارنده نبودن قوانین تعزیرات گفت: در این بخش نیازمند اصلاحاتی هستیم که فکر می‌کنیم مجلس به زودی تصمیم‌هایی بگیرد.

کد خبر 453767

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.