آمار کرونا قزوین ۱۵ آبان؛ ۲ فوتی و ۲۷۹ ابتلای جدید

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا در پانزدهم آبان ماه را تشریح کرد.

محمدحسن ارداقیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان قزوین در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز - پنجشنبه پانزدهم آبان ماه- اظهار کرد: طی این مدت زمان ۲۷۹ بیمار جدید قطعی مبتلا به کرونا در استان قزوین شناسایی شده که از این تعداد ۶۳ نفر جزو موارد بستری به شمار می‌آیند.

وی با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته، دو نفر در استان قزوین بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده است، افزود: با احتساب این آمار مجموع جان باختگان مبتلایان به کووید ۱۹ در استان از ابتدا تاکنون به ۸۶۲ نفر رسید.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین تصریح کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۷۴ بیمار قطعی مبتلا به کرونا در استان قزوین با بهبودی کامل از بیمارستان‌ها ترخیص شده یا از قرنطینه خانگی خارج شده‌اند.

وی با بیان اینکه در وضعیت کنونی ۵۲۸ بیمار مشکوک و دارای علامت کرونا ویروس در بیمارستان‌های استان فارس بستری هستند، ادامه داد: از این تعداد ۴۷ بیمار به دلیل وخامت شرایط جسمی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

ارداقیان اظهار کرد: تاکنون ۱۲ هزار و ۵۳۷ بیمار قطعی مبتلا به کرونا در استان قزوین شناسایی شده است.

به گزارش ایمنا، در آخرین آمار و اطلاعات اعلامی بیماری کرونا از سوی وزارت بهداشت استان قزوین هم اکنون در وضعیت قرمز بیماری قرار دارد.

کد خبر 453699

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.