آمار کرونا کاشان ۱۵ آبان؛ ۱۱ فوتی و ۷۱ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۷۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۵۰ نفر از آن‌ها اهل کاشان هستند و ۱۱ مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی منطقه کاشان رخ داده است.

سید علیرضا مروجی، در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با بیان اینکه تاکنون ۹۰ هزار و ۱۸۴ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: پنج هزار و ۸۰۸ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

وی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۷۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند، ۵۹ بیمار جدید در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد چهار نفر اهل توابع کاشان، سه نفر اهل توابع آران و بیدگل، یک نفر اهل آران و بیدگل، یک نفر اهل بادرود و ۵۰ نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان ۸۸ سال و حداقل سن بستری ۲۰ سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: از ۷۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در منطقه کاشان ۱۲ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری شده‌اند که از این تعداد هفت نفر اهل آران و بیدگل، دو نفر اهل آران و بیدگل و سه نفر اهل کاشان هستند و حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان سیدالشهدا ۸۹ سال و حداقل سن بستری ۳۶ است.

وی ادامه داد: در مجموع فعلاً ۴۴۵ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۳۸۹ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۵۶ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.

مروجی تصریح کرد: ۷۱ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۶۶ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و شش نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

وی توضیح داد: ۱۱ مورد فوتی در بیمارستان‌های شهید بهشتی کاشان و سیدالشهدا آران و بیدگل که سه زن ۵۲، ۵۴ و ۸۲ ساله و هشت مرد ۴۱، ۶۴، ۶۷، ۴۸، ۷۹، ۵۸، ۵۴ و ۸۰ ساله بوده‌اند، در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.

مروجی اضافه کرد: با اضافه شدن ۲۶۳ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش شش هزار و ۸۳۰ نفر از نظر تست کرونا در منطقه کاشان مثبت شده‌اند.

کد خبر 453685

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.