آمار کرونا کرمان ۱۴ آبان؛ ۱۷ فوتی و ۱۴۲ ابتلای جدید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا چهاردهم آبان ماه را تشریح کرد.

مهدی شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کرمان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز - چهارشنبه چهاردهم آبان ماه- اظهار کرد: در حال حاضر ۷۰۴ نفر مبتلای قطعی به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمان بستری هستند.

وی افزود: از این تعداد ۴۰۹ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۱۱۴ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی سیرجان، ۱۱۴ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۳۹ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و ۲۸ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۴۲ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کرمان بستری شده‌اند، ادامه داد: با احتساب این آمار مجموع موارد بستری دارای تست مثبت کرونا در بیمارستان‌های کرمان به ۱۰ هزار و ۱۳۴ نفر رسیده است.

وی در خصوص تفکیک منطقه‌ای بیماران جدید مبتلا به کرونا در استان کرمان تصریح کرد: از تعداد کل بیماران جدید، ۸۹ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۳۲ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی سیرجان، ۲۷ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۱۸ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و هشت نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم بوده‌است.

شفیعی تعداد فوتی‌های مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در کرمان را ۱۷ نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در کرمان به هزار و ۲۴۵ نفر رسید.

وی اظهار کرد: از مجموع فوتی‌های جدید مبتلا به کرونا در استان کرمان، ۱۴ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان و سه نفر در دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان بوده است.

به گزارش ایمنا، طی آخرین آمار و اطلاعات اعلامی بیماری کرونا از سوی وزارت بهداشت استان کرمان هم اکنون در وضعیت قرمز بیماری قرار دارد.

کد خبر 453521

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.