۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵
تله‌سیژ قزوین ایمن است

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان قزوین گفت: با توجه به قرارگیری تله سیژ قزوین در فضای باز کوهستانی و اعمال نظارت‌های سختگیرانه، هیچ جای نگرانی برای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مقابله با کرونا در این مرکز رفاهی، تفریحی و گردشگری وجود ندارد.

به گزارش ایمنا، هادی طاهرخانی اظهار کرد: تله‌سیژ و مجتمع تفریحی و ورزشی کامان قزوین پس از چهار سال تعطیلی در تابستان امسال موفق به دریافت تاییدیه استاندارد برای بهره برداری و فعالیت شد.

وی اضافه کرد: هم اینک به دلیل شیوع کرونا با محدودیت‌های در تبلیغات مواجه هستیم ولی علیرغم این محدودیت‌ها اقشار مختلف مردم روزهای جمعه و تعطیل در این مرکز تفریحی و گردشگری حضور می‌یابند که خوشبختانه هیچ جای نگرانی از نظر رعایت مسائل بهداشتی مقابله با کرونا ندارد.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های قزوین اضافه کرد: همکاران ما در این مرکز، همه دستورالعمل‌های ابلاغی ستاد مقابله با کرونا را رعایت می‌کنند و تمامی صندلی‌ها با نصف ظرفیت مورد استفاده قرار می‌گیرند و یکبار موقع رفت و یکبار موقع برگشت ضدعفونی می‌شود.

طاهرخانی افزود: تابلوهای رعایت نکات و توصیه‌های بهداشتی و پزشکی در سرتاسر مسیر تله سیژ نصب شده است و به تمامی مراجعه کنندگان نیز ماسک رایگان در ابتدای مسیر تحویل می‌شود.

وی با اشاره به بازدید سرزده منوچهر حبیبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان از این مرکز، گفت: معاون استاندار در این بازدید، مجموعه کامان و زرشک و تله سیژ آن را یک ظرفیت ویژه برای گردشگری استان دانست و بر لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا تاکید کردند.

منبع: ایرنا

کد خبر 453448

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.