آمار کرونا کاشان ۶ آبان؛ ۷ فوتی و ۷۵ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۷۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۵۳ نفر از آن‌ها اهل کاشان هستند و هفت مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی منطقه کاشان رخ داده است.

سید علیرضا مروجی، در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با بیان اینکه تاکنون ۸۳ هزار و ۱۸۰ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: پنج هزار و ۳۵۳ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

وی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۷۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند، ۶۵ بیمار جدید در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد سه نفر اهل توابع کاشان، پنج نفر اهل توابع آران و بیدگل، یک نفر اهل آران و بیدگل، یک نفر اهل نطنز، دو نفر اهل بادرود و ۵۳ نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیمار بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان ۸۶ سال و حداقل سن بستری ۱۰ سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: از ۷۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در منطقه کاشان ۱۰ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری شده‌اند که از این تعداد پنج نفر اهل آران و بیدگل، دو نفر اهل توابع آران و بیدگل و سه نفر اهل کاشان هستند و حداکثر سن بیمار بستری در بیمارستان سیدالشهدا ۸۸ سال و حداقل سن بستری ۱۰ ماهه است.

وی ادامه داد: در مجموع فعلاً ۳۳۷ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۳۰۷ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۳۰ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان هستند.

مروجی تصریح کرد: ۵۲ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۴۸ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و چهار نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان هستند.

وی توضیح داد: پنج مورد فوتی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان که دو زن ۷۵ و ۵۷ ساله و سه مرد ۷۸، ۶۱ و ۶۳ ساله بوده‌اند، در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده، همچنین در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل نیز دو مورد فوتی که یک زن ۶۸ و یک مرد ۷۰ ساله بوده‌اند، اتفاق افتاده است.

مروجی اضافه کرد: با اضافه شدن ۴۹ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش پنج هزار و ۵۱۹ نفر از نظر تست کرونا در منطقه کاشان مثبت شده‌اند.

کد خبر 452026

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.