ضرب الاجل ۲ ماهه دادستان اصفهان برای رفع تصرفات زاینده‌رود

دادستان عمومی و انقلاب اصفهان گفت: افرادی که با هدف سودجویی در حریم یا بستر زاینده‌رود اقدام به ساخت و سازهای غیرمجاز کرده‌اند دو ماه فرصت داد تا به صورت خودجوش نسبت به رفع تصرف اقدام کنند و در غیر این صورت دستگاه قضایی با عزم جدی با آنها برخورد قانونی خواهد کرد.

به گزارش ایمنا به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان اصفهان، علی اصفهانی در آئین تکریم و معارفه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فلاورجان، اظهار کرد: انتظار و مطالبه بحق عموم از دستگاه قضائی، فسادستیزی و مقابله همه جانبه با مفسدان در حوزه‌های مختلف است و مبارزه با فساد و عدالت اجتماعی دو روی یک سکه است که باید با همکاری همه دستگاه‌ها محقق شود.

وی افزود: در شرایط کنونی دارا بودن روحیه انقلابی و جهادی در انجام وظایف در هر مسئولیتی شرط اصلی پیشرفت و فائق آمدن بر مشکلات است، چرا که دشمن با نقشه ایجاد یأس در مردم و مسؤولان پا به میدان مبارزه نهاده و ضروری است با اتکای بر قدرت و قوای درونی و همبستگی و اتحاد ملی همانند اوایل انقلاب در مقابل توطئه‌های دشمنان ایستاد.

وی رفع موانع تولید را از دیگر محورها و برنامه‌ها در قوه قضائیه اعلام و خاطرنشان کرد: همانگونه که تأکید مقام رهبری در سال‌های اخیر بر حمایت و تکیه بر تولید داخل بوده است، با نگاه به قوا و ظرفیت‌های درون کشور و نیز حمایت از تولیدکنندگان می‌توان مشکلات اقتصادی کشور را چاره‌اندیشی و حل و فصل کرد.

اصفهانی به حفظ حقوق عامه به عنوان یکی از وظایف دادسرای عمومی و انقلاب اشاره کرد و یادآور شد: دادستان‌ها در سراسر استان رویکرد مبارزه قاطعانه با مخلان نظم و امنیت و متعرضان به حقوق عامه و اراضی ملی و منابع طبیعی را در دستور کار دارند.

دادستان اصفهان در پایان به افرادی که با هدف سودجویی در حریم یا بستر زاینده رود اقدام به ساخت و سازهای غیرمجاز کرده‌اند دو ماه فرصت داد تا به صورت خودجوش نسبت به رفع تصرف اقدام کنند و در غیر این صورت دستگاه قضائی با عزم جدی با آنها برخورد قانونی خواهد کرد.

گفتنی است در پایان این آئین از خدمات جعفر زین‌العابدینی، تقدیر و با اعطای حکمی از سوی ریاست محترم قوه قضائیه امان‌الله شفیعی به عنوان دادستان عمومی و انقلاب جدید شهرستان فلاورجان منصوب شد.

کد خبر 452013

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.