آمار کرونا چهارمحال و بختیاری پنجم آبان؛ ۶ فوتی و ۲۲ ابتلای جدید

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته شش مورد جدید فوتی ناشی از ابتلاء به بیماری جدید کووید _۱۹ در استان گزارش شده است.

سید راشد جزایری در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار ابتلای کرونا در استان در ۲۴ ساعت منتهی به صبح امروز_ دوشنبه پنجم آبان ماه ۹۹_ اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۸۴ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی استان مراجعه داشتند.

وی افزود: از این تعداد ۵۲ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شدند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست ۲۲ مراجعه کننده بیمارستانی با علائم بالینی مشکوک به بیماری کووید _۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند، مثبت قطعی اعلام شد.

وی ادامه داد: اکنون ۲۹۱ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۲۱۷ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تأیید بیماری خود هستند.

جزایری عنوان کرد: متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته شش مورد جدید فوتی ناشی از ابتلاء به بیماری جدید کووید _۱۹ در استان گزارش شده است.

وی خاطرنشان کرد: مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلاء به این بیماری در چهارمحال و بختیاری به ۳۹۳ نفر رسید.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد تصریح کرد: اکنون ۳۷ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت هستند.

کد خبر 451871

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.