پرونده دختر آبادانی ابعاد جدیدی پیدا کرد؛ پرسنل شرکت نفت به دادسرا احضار شدند

دادستان آبادان گفت: دادیار شعبه هفتم دادستانی آبادان به منظور تکمیل تحقیقات پیرامون ماجرای اخیر اتفاق افتاده در این شهر، به احضار یکی از پرسنل شرکت نفت و برادرش پیرو بررسی موضوع ضرب و شتم دختر جوان توسط آنها اقدام کرده است.

به گزارش ایمنا به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، حمید مرانی‌پور با اشاره به احضار پرسنل شرکت نفت پیرو اتفاق اخیر رخ داده در آبادان اظهار داشت: دادیار شعبه هفتم دادستانی آبادان به منظور تکمیل تحقیقات پیرامون ماجرای اخیر اتفاق افتاده در این شهر، به احضار پرسنل شرکت نفت پیرو بررسی صحت و سقم ادعای ضرب و شتم دختر جوان توسط آنها اقدام کرده است.

وی افزود: اکنون یکی از دوربین‌های مداربسته مستقر در محل حادثه برای بازیابی اطلاعات به مراجع ذی‌ربط ارائه شده و به محض وصول اطلاعات مندرج در آن، تحقیقات تکمیلی را ادامه می‌دهیم.

دادستان آبادان گفت: در هیچ تاریخی پیش از این شکایتی از جانب آن دختر جوان علیه این پرسنل شرکت نفت در سیستم قضائی درج نشده و تنها در اردیبهشت سال جاری این دختر جوان علیه فردی که دوست این فرد بوده است، شکایتی را دایر بر سرقت اموال در شعبه دوم دادیاری دادستانی آبادان درج کرده بود.

مرانی‌پور ادامه داد: این خانم که مورد ضرب و جرح قرار گرفته، به پزشکی قانونی ارجاع شده است. وی به واسطه اتفاق اخیر، از این پرسنل شرکت نفت شکایت کرده و قوه قضائیه نیز با جدیت و به صورت ویژه شکایت یادشده و پرونده را رسیدگی خواهد کرد.

کد خبر 451555

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.