۳۰۰ تابلو شهری اصفهان رنگ کودک به خود گرفت

رییس اداره توسعه فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان گفت: همزمان با برگزاری سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، تابلوهای شهری به موضوع حقوق کودکان اختصاص داده شده است.

احمد رضایی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: به مناسبت برگزاری سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان هفت طرح ویژه گرافیکی در ۳۰۰ تابلوی تبلیغات شهری حقوق کودکان را برای شهروندان بازگو می‌کند.

وی افزود: هفت طرح در نظر گرفته شده با موضوعات: قوانین مرتبط با کودکان، حق آموزش و تحصیل، حق داشتن خانواده، حق زندگی در صلح، حق مسکن، حق سلامت درمان و حق شادی و بازی است.

رئیس اداره توسعه فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان تصریح کرد: طرح‌های گرافیکی ویژه جشنواره در قالب ۳۰۰ تابلو شهروندی به مدت ۱۵ روز در مناطق ۱۵ گانه شهر اصفهان نصب خواهد بود.

وی رسالت کمیته فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان را اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی برای شهروندان دانست و گفت: تابلوهای شهری، راه ارتباطی مردم با این کمیته هستند که در تمام نقاط شهر وجود دارند و مردم به خصوص هنگام قرمز شدن چراغ راهنما از هشدارها و مفهوم این تابلوها آگاه می‌شوند.

رضایی با بیان اینکه در هر ماه دو بار تابلوهای فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان به بیان یکی از موضوعات شهری می‌پردازد، تصریح کرد: طبق نظرسنجی‌ها، تأثیرگذاری و بازخوردهای تابلوهای کمیته فرهنگ شهروندی از سایر تابلوهای تبلیغاتی بیشتر بوده است.

کد خبر 450805

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.