۱۳۷ نفر آسیب دیده در ۴۵ حادثه امدادرسانی شدند

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان اصفهان از امدادرسانی به ۱۳۷ آسیب دیده ناشی از ۴۵ حادثه به وسیله ۴۳ تیم عملیاتی این جمعیت در آخرین هفته مهرماه خبر داد.

داریوش کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص وضعیت امدادرسانی جمعیت هلال‌احمر استان اصفهان در حوادث هفته گذشته، اظهار کرد: هفته گذشته ۴۵ حادثه پوشش امدادی داده شده است و ۱۳۷ آسیب دیده ناشی از حوادث در این مدت از خدمات امدادی هلال‌احمر استان اصفهان بهره‌مند شدند و آمار حوادث جاده‌ای استان ۲۰ مورد بوده است.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر اصفهان با اشاره به آمار حوادث تحت پوشش این جمعیت از ۱۹ تا ۲۶ مهرماه، اظهار کرد: در این بازه زمانی ۲۰ مورد حادثه جاده‌ای، ۱۳ مورد حادثه شهری، ۳۸ مورد خدمات حضوری، دو مورد حادثه صنعتی و کارگاهی، یک مورد حادثه طوفان و یک مورد حادثه کوهستان به وسیله نیروهای امدادی جمعیت هلال‌احمر استان پوشش داده شده است.

کریمی با تاکید بر اینکه ۱۳۳ نیروی عملیاتی این جمعیت در قالب ۴۳ تیم عملیاتی با بکارگیری ۴۴ دستگاه خودروی امدادی و همراه داشتن تجهیزات لازم امدادی در عملیات‌های یاد شده فعالیت داشته‌اند، تصریح کرد: از مردم به ویژه شهروندان تقاضا می‌شود ضمن رعایت نکات ایمنی در صورت بروز هرگونه حادثه، بلافاصله با تلفن ۱۱۲ ندای امداد جمعیت هلال‌احمر تماس بگیرند.

کد خبر 450693

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.