همه بوستان‌های قم همچنان تعطیل است

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با تأکید بر رعایت محدودیت‌های طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در سطح شهر، گفت: کارشناسان سازمان با ۱۰ تیم نظارتی بر تعطیلی بوستان‌ها و رعایت دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی نظارت دارند.

به گزارش ایمنا، پیام جوادیان با تأکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شهر و لزوم رعایت محدودیت‌های اعمال‌شده، اظهار کرد: با شیوع ویروس کرونا محدودیت‌های اجتماعی زیادی ایجاد شده است.

وی با درخواست از مردم برای رعایت مسائل بهداشتی، افزود: آغاز پیک سوم بیماری کرونا با شروع فصل سرما باعث اعمال محدودیت‌های بیشتری در شهر قم شده که امیدواریم با همکاری شهروندان بتوانیم شاهد کنترل شیوع این بیماری باشیم.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با بیان اینکه تعطیلی بوستان‌ها و پارک‌های سطح شهر همچنان ادامه دارد، گفت: باوجود دستور تعطیلی بوستان‌ها و پارک‌های محلی و نوار کشی ورودهای بوستان‌ها، متأسفانه شاهد ورود تعداد محدودی از شهروندان به بوستان‌ها هستیم.

وی از نظارت سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم بر رعایت محدودیت‌ها در شهر خبر داد و تصریح کرد: سرویس‌های بهداشتی، نمازخانه‌ها، مجموعه‌های بازی و سایر امکانات بوستان‌های سطح شهر همچنان غیر فعال است و تا اطلاع ثانوی هیچ گونه خدماتی به شهروندان ارائه نخواهد شد.

جوادیان افزود: بازرسان سازمان با ۱۰ تیم نظارتی بر تمامی بوستان‌ها و پارک‌های سطح شهر و رعایت پروتکل‌های بهداشتی نظارت کرده و تذکرات لازم را به شهروندان می‌دهند.

وی با درخواست دوباره از همه شهروندان، تأکید کرد: در حد توان اقدامات لازم نظیر خاموشی سیستم‌ها روشنایی بوستان‌ها و تعطیلی خدمات برای ممانعت از ورود شهروندان به بوستان‌ها به عمل آمده است و از شهروندان تقاضا داریم با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و کاهش تردد در سطح شهر دستگاه‌های مسئول را در کنترل بیماری و بازگرداندن سلامتی به شهر یاری کنند.

کد خبر 450370

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.